Prod-Dent

Prod-Dent

Aktualności

Relacja z Targów Stomatologicznych CEDE 2008

Data publikacji: 29 września 2008


Miło nam poinformować, że w dniach 25 do 27 września 2008, odbyła się XVIII Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE. Targi zostały umiejscowione po raz pierwszy w Poznaniu, w obszernych pawilonach stałej wystawy Międzynarodowych Targów Poznańskich.

TargiTargiTargi

W gronie prawie 300 wystawców z całego świata nie zabrakło i nas. Uczestnicząc w tak istotnej branżowo imprezie, mieliśmy doskonałą okazję do konfrontacji naszych wyrobów z produktami naszej konkurencji - również tej z zagranicy.Bezcenna okazała się możliwość zapoznania się z opiniami przyszłych jak i dotychczasowych klientów, których również nie zabrakło na tej imprezie.

Nasze stoisko prezentujące głównie meble protetyczne, cieszyło się dużym zainteresowaniem. Mnogość pochlebnych opinii i odnotowanych zapytań, przełożyła się na realną liczbę zamówień. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoły protetyczne, biurka protetyczne, urządzenia protetyczne, ale także gipsownie i elementy wyposażenia klinik medycznych. Efekty już niebawem w naszej galerii realizacji.

TargiTargiTargi

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim zwiedzającym wystawę, którzy odwiedzili nasze stoisko, jak również organizatorom za doskonałe przygotowanie i obsługę imprezy.


‹ Powrót

Tel.: 501 684 571

www.proddent.pl

Copyright © 2009 Prod-Dent