Prod-Dent

Prod-Dent

Historia

Rozpoczęliśmy działalność w 1987 roku - więc istniejemy na rynku już ponad 20 lat.

Przez ten czas wiele się zmieniło, ale zacznijmy od początku, kiedy to produkowaliśmy stoły protetyczne oraz proste urządzenia do protetyki. Od samego początku postawiliśmy na ścisłą współpracę z klientami oraz uważne śledzenie ogólnoświatowych trendów panujących w branży.

W miarę upływu lat wzrastało nasze doświadczenie, rosły moce przerobowe, powstawały nowe wyroby z którymi wkraczaliśmy na rynek. W warunkach trudnej walki konkurencyjnej rosła nasza renoma.

Z biegiem lat nasza oferta wzbogaciła się o projektowanie oraz produkcję mebli specjalistycznych, takich jak: meble stomatologiczne oraz meble medyczne do wszystkich rodzajów gabinetów lekarskich. Słuchając potrzeb naszych klientów, posiadając odpowiednie zaplecze technologiczne rozpoczęliśmy na szeroką skalę produkcje urządzeń stosowanych w protetyce, takich jak: piece muflowe, wyciągi protetyczne, oraz akcesoriów – prasy, ramki, zwieraki itd.

Zatrudniając projektantów z czasem zaczęliśmy oferować również możliwość pełnej aranżacji i projektowania wnętrza każdego gabinetu oraz kompleksowo wnętrz całej kliniki.

Od samego początku korzystaliśmy z najnowszych rozwiązań technologicznych oraz wysokiej jakości materiałów pochodzących od renomowanych producentów, dlatego produkty firmy znalazły tak szybko uznanie wśród wielu polskich jak i zagranicznych odbiorców.

Co dalej?

Nasza obecna strategia to ciągły, dynamiczny rozwój firmy,  dalsze doskonalenie oferowanych już na rynku produktów, przez zwiększenie ich dokładności i zapewnienie coraz to wyższej bezawaryjności.

Zamierzamy również stale wprowadzać na rynek kolejne, nowe rozwiązania, usprawniające pracę  protetyków, stomatologów i lekarzy a co za tym idzie zwiększające zadowolenie i zaufanie pacjentów.


Tel.: 501 684 571

www.proddent.pl

Copyright © 2009 Prod-Dent